RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 14321

Seznamka pro 50 plus


Jak se seznámit po 50?


Rozvedených žen po 50 letech přibývá. Kde si v tomto věku mohou najít nového partnera?
„Manžel si našel mladší a se mnou se rozvedl,“ říká paní Květa. „V 53 letech jsem zůstala sama. Neumím žít sama. Co mám dělat?
„Já jsem zase ovdověla v 55 letech, děti nemám, také nechci zůstat sama“, svěřila se se stejným problémem paní Bohumila.

Počet takových žen, které překročily 50, a nemají partnera, každým rokem rapidně vzrůstá. Je to tím, že pánové v tomto věku si chtějí ještě užívat, necítí se staří, pořizují si nové partnerky, někdy i děti. Ženy naopak už mají své děti velké, ty mají své životy, rády pohlídají vnoučata, ale přesto ještě mají život před sebou a najednou jsou single.
Mluví Vám ty ženy úplně z duše? Máte stejný problém?
Možností, jak se seznámit když je Vám 50 a více je hned několik.

Budˇmůžete využít inzerátu v novinách, ale v tomto případě je seznamovací proces obvykle na delší dobu, což je nevýhoda. Někteří inzerenti si chtějí např. nejdříve nějaký čas dopisovat a pak až se sejít, čím se vše může prodlužovat. Pro někoho to ale tímto způsobem může mít své kouzlo.

Lepší a rychlejší je dát si inzerát do nějaké internetové seznamky. Tam je ale opravdu důležité vybrat tu pravou. Je spousta seznamek, které mají např. drahé členství, k tomu ještě bez placeného členství si nemůžete třeba posílat zprávy. Nebo jsou seznamky, kde Vám automaticky prodlužují placené členství, nebo musíte písemně členství vypovědět, jinak Vám budou stále strhávat peníze z účtu. Spousta seznamek zase nabízí falešné profily. To také nechcete. Je dobré si vybrat online seznamku na doporučení kamarádů, kamarádek, které si na seznamce našli protějšek a mohou Vám jí doporučit. Potom stačí zadat do vyhledavače např. seznamka 50+, seznamka pro 50+, seznamka nad 50 let apod. Vybrat si můžete i město, pokud jste třeba z Jihlavy, tak např. jihlavská seznamka, seznamka pro vysočinu, nebo když Vám nevadí vzdálenost, tak i třeba seznamka Pelhřimov, ten není tak daleko.
Poslední dobou se ale stupňuje počet žen, které jsou z online seznamek zklamané.
„Internetové seznamky už nikdy v životě zkoušet nebudu“, rozčiluje se paní Petra z ČB, byli to tam samí ženáči, kteří si chtěli je užívat.“
„To mě se na seznamkách zase hlásili samí individua, kteří si mysleli, že je budu dotovat. Jsem podnikatelka, tak zřejmě viděli ve mně kasičku.“ Přidává se paní Radka z Českého Krumlova.

Další zajímavou a osvědčenou možností, jak se seznámit, je speed dating. Česky je známý jako rychlé rande.
Ten způsob seznámení se sem do Čech dostal z Ameriky.
Jedná se o osobní seznamování s nezadanými protějšky, které jsou ve Vašem věku. Je více věkových kategorií, takže si každá vybere. Důležité je, že na tyto akce chodí lidé nezadaní a chtějí se seznámit a najít si tam třeba lásku. S každým protějškem si 5 minut povídají. Jedná se o zábavný a hlavně efektivní způsob moderního seznamování.
Během akce si vyberete protějšky, které Vás zaujaly a po vyhodnocení Vám pořadatelé předají telefonní čísla na pány, se kterými jste se společně v dotaznících zakroužkovali.
Speed datingových seznamek v Čechách je několik, jsou ale hlavně ve velkých městech. Vybrat si musíte tak tu nejbližší. Např. když jste v Jižních Čechách, na Vysočině nebo v Plzeňském kraji, můžete využít www.rychlerande.com.
Na tomto typu seznamky si vybere snad každá, protože osobní seznámení je v dnešní době nejvíce vyhledávané.

Takže vzhůru do toho, registrace je zdarma, stačí se přihlásit a počkat, až se ozvou s termínem konání Vaší věkové kategorie.
Teď je jen na Vás, jakému typu seznámení dáte přednost.
Nezbývá, než popřát hodně štěstí při výběru.