RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 15809

Seznamka 40+


Bylo mi 40 a jsem single


Takových lidí stále přibývá. Rozvodovost v tomto věku se zvyšuje. Proč? Lidé jsou pracovně vytížení, někteří ještě budují kariéru, nemají na sebe čas, zvládají pouze děti, domácnost a najednou zjistí, že si nemají co říct. Rozvod berou jako jediné řešení.

Nový vztah je dobré neuspěchat
Rozmyslete si, co vlastně od nového protějšku čekáte. Určitě chcete rovnocenného partnera, či partnerku, kteří vám budou pomáhat, poradí vám, pomohou s výchovou dětí, budou vás rozmazlovat, najdete spolu vždy kompromis. A hlavně budete rádi společně trávit svůj čas. Je dobré si pro začátek uvědomit, co bylo příčinou, proč vaše dřívější vztahy skončily. Pokud dobře vycházíte s bývalými, zeptejte se jich. Pomůže vám to si problémy uvědomit a můžete na sobě zapracovat, abyste se jich u dalšího vztahu vyvarovali. Také si promyslete, co vlastně můžete svým potenciálním partnerům, či partnerkám nabídnout vy.


Kde hledat?
Rádi vám při hledání nové lásky určitě pomohou přátelé. Každý má ve svém okolí někoho nezadaného. Nalézt vhodný protějšek můžete při objevování nového koníčku, na kulturních akcích, na poznávacích výletech, při cestování, pokud rádi sportujete, přidejte se do skupin se stejným založením. Zkusit můžete návštěvu kin, barů, výstav apod. Jestli máte nezadanou kamarádku, nebo kamaráda, podnikejte akce spolu, bude vás to více bavit. Přidejte se na sociálních sítích třeba do skupin, které mají stejné zájmy, tam můžete mezi sebou komunikovat.

Nezadaní, kteří už vyzkoušeli všechno možné, ale stále se jim nepodařilo úspěšně se seznámit, často se uchylují k internetovým seznamkám. Je jich hodně, výběr je veliký, ale dejte si pozor, ne všechny seznamky jsou důvěryhodné. Proto vybírejte podle kladných recenzí, nejlépe prověřené české seznamky, které nabízejí základní funkce zdarma a rozšířené funkce za rozumné ceny. Rozhodně se nepřihlašujte do seznamek, které si berou automaticky platbu z vaší karty. Mnoho lidí však časem zjistí, že jim online seznamky nevyhovují a neposouvají je v cestě ke svému cíli.
Někteří z nich zkusí oslovit odborníka - seznamovacího kouče. Na internetu najdete spoustu profesionálů, kteří vám mohou poradit a věnovat se vám, ať už po telefonu, nebo osobně.

Dalším způsobem, jak se seznámit po čtyřicítce, je využití seznamky zvané Rychlé rande (speed dating). Tento druh seznámení se do Čech dostal ze zahraničí a v dnešní době ho nabízejí seznamovací agentury v několika městech. Speed dating, neboli v překladu rychlo randění je moderní způsob seznamování. Na akcích se seznamuje přesný počet žen a mužů, páry. Většina agentur pořádá akce v několika věkových kategoriích (např. 20+ 30+, 40+, 50+). Každý si pak podle svého věku vybere. Na akci každé seznámení trvá 5 minut. To znamená, že všechny zúčastněné ženy si povídají postupně se všemi zúčastněnými muži. I tak krátká doba jim stačí na to, aby přeskočila jiskra, ověřili si vzájemné sympatie, zájmy, koníčky apod. Po vyhodnocení pořadatelé předají všem, kdo se vzájemně zakroužkovali v dotaznících na sebe telefonické kontakty. Toto Rychlé rande je rychlým a efektivním způsobem seznamování a získává si čím dál větší množství příznivců.

Každý si tak má šanci vybrat způsob seznamování, který ho oslovil. Nenechte se odradit prvním nezdarem, nebo odmítnutím. Možností, kde najít ten vysněný protějšek máte hodně, tak neztrácejte naději. Hlavně pro to něco dělejte. Doma z televize na vás nikdo nevyskočí. Jděte lásce naproti a uvidíte, že budete úspěšní.

Takže i když vám už je 40 plus, máte ještě půlku života před sebou. Ať už se ho rozhodnete prožít single, nebo ve dvou je jen a jen na vás. Každý se může rozhodnout, co je pro něj nejlepší. Proto všem přejeme hodně štěstí při výběru.