RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 19740

Nesmělý romantik na speed datingu

Bylo mi zrovna 29 let a dosud jsem nechodil s žádnou holkou. Sice vysokoškolák s dobře placenou prací, bytem v osobním vlastnictví, autem, ale sám. Žádný krasavec jsem sice nebyl, ale byl jsem romantik, vtipný, to všechno bylo ale asi pro holky málo. Problém byl v tom, že já jsem nedokázal žádnou holku jako první oslovit. Začít si s nějakou povídat bylo pro mě nepředstavitelné. Kolikrát už jsem se snažil to zkusit, ale vždycky to dopadlo trapasem. Kamarádi mi radili, pomáhali, málo platný.

K mým narozeninám mi rodiče koupili dárkový poukaz na nějakou seznamku, vychválili jí až do nebe. A že sousedka 32 letá z naší ulice si tam prý našla kluka a budou se brát. Když jsem jí za pár dní potkal v obchodě, na rovinu jsem se na to zeptal. Opravdu byla moc spokojená, řekla, že našla toho pravého a doporučila mi, abych to taky zkusil. Přečetl jsem si na webu seznamky snad úplně všechno, co tam máte napsáno. Zaujala mě kolonka s možností vztahového poradenství, tak jsem k vám zavolal a objednal se. Asi za měsíc mi paní zavolala a všechny moje problémy se mnou rozebrala. Neměl jsem před ní vůbec trému, v pohodě jsme si 2 hodiny povídali. Řekl jsem jí i věci, které neví ani kamarádi. Měl jsem z toho opravdu dobrý pocit, hlavně mi poradila, co jsem dělal při snaze se seznamovat špatně a jak to můžu změnit. Zkrátka, poslechl jsem jí a na seznamovacím večeru v Táboře jsem měl úspěch. U prvních 2 holek jsem si ještě nebyl tak jistý, ale potom i těch 5 minut, co jsem si s každou povídal, pro mě bylo málo. Strašně mě to začalo bavit si s tolika holkama povídat. Do té doby to bylo pro mě nereálné. Z 15 holek jsem se vzájemně zakroužkoval se 6. A po skončení akce jsem pozval jednu na večeři a – šla. Kdo není plachý a ještě se nestydí, tak to nedokáže pochopit.

Stal se ze mě jiný člověk. Od té doby srším sebevědomím. S jednou z těch holek nám to vyšlo. Chodíme spolu už rok, z toho 3 měsíce spolu bydlíme.

Chtěl jsem tohle napsat jako poděkování agentuře Rychlého rande v Táboře.

Děkuji za všechno.

Ing. Petr Nováček