RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 14321

Jak zvládnout první rande?


Poznali jste krásnou ženu a chtěli byste jí pozvat na rande.
Na prvním rande hodně záleží. Proto je dobré se na něj dopředu připravit. Všichni pánové určitě chtějí, aby proběhlo co nejlépe.

Pozvání na rande

Ideální je pozvat ženu na rande osobně. Někdy to ale není možné, proto druhou variantou je telefonicky. Požádejte jí o telefonní číslo a ještě ten večer jí zavolejte. Pozvání by mělo být konkrétní, na jakém místě a kdy se potkáte. Zároveň buďte tajemní, co pro ní chystáte, ať může být mile překvapena.

Oblečení

První dojem je zásadní. Když neuspějete, už to nenapravíte. Dojděte si ke kadeřníkovi upravit vlasy, oholte se. Když už vypadáte k světu, je třeba se vhodně obléci. I ona přijde hezky oblečená, nalíčená, aby se vám líbila. Takže na teplákovou soupravu zapomeňte! Ideální na první rande je košile a kalhoty. Košili si vyberte podle barvy, která vám sluší, o pomoc s výběrem požádejte sestru nebo kamarádku. Očima ženy bude barva i střih košile vypadat jinak, než byste jí vybral vy. Kalhoty volte volné, pohodlné, ale aby se ke košili hodily. Jak košile, tak kalhoty by měly být čisté a vyžehlené. Boty si rozhodně umyjte. Použijte toaletní vodu, ale ne moc výraznou.

Setkání

Na první rande přijďte včas a nezapomeňte přinést kytici, aby to nevypadalo, že jste vstal a šel. Zvolit můžete růže, lilie, kopretiny, gerbery, ale hezká je i jedna slunečnice. Buďte klidný, vyrovnaný, pozitivně naladěný, bavte jí. Myslete na to, že každá žena se ráda zasměje.

Místo

Nejčastěji se na rande zve do restaurace nebo kavárny, kde jí můžete pozvat na večeři, či zákusek. Ale před tím, je dobré vymyslet něco romantického, např. procházka kolem rybníka, parkem, návštěva kina, divadla, pování do wellness apod.

Restaurace

Pokud zvolíte po romantice návštěvu restauračního zařízení, vyberte ho nejlépe na doporučení, kde dobře vaří, mají čisto, slušný personál a podobně. Zeptejte se co jí chutná, buď, ať si vybere sama, nebo navrhněte, co jí doporučíte. Lahví kvalitního vína po večeři také žádná žena nepohrdne. U večeře si povídejte uvolněně, nenaléhejte na ni a hlavně ji pusťte také ke slovu. Dívejte se jí při konverzaci do očí. Rozhodně si nestěžujte na bývalky, raději o nic vůbec nemluvte. Nevytahujte se majetkovými poměry. Neprobírejte svůj zdravotní stav, ani politickou situaci. Chcete jí zaujmout, ne vylekat.

Placení

Když jste jí pozval na dobrou večeři, rozhodně byste měl za oba zaplatit. To, že jste zapomněl doma peněženku, ani nezkoušejte. I když některá žena může navrhnout, že si zaplatí za sebe sama, řekněte, že platíte vy, ona zaplatí třeba příště. Tím na ní zapůsobíte.

Intimnosti

Rozhodně se na ní na prvním rande nevrhejte! Návrhy na sex jsou zakázané. Můžete ale zkusit letmé dotyky na dlaně a paže. Uvidíte, jak zareaguje.

Rozloučení

Po hezky stráveném večeru, je čas se rozloučit. Navrhněte, že ji doprovodíte domů, když nebude chtít, doveďte jí na zastávku a počkejte, dokud neodjede. Pochvalte společně strávené chvíle. Na rozloučenou jí polibte na tvář. V žádném případě jí neříkejte, aby vám zavolala. Iniciativní musíte být vy, proto jí ještě, než půjdete spát, napište SMS, jestli dorazila domů v pořádku. Ucítí z vás zájem o ni. Zavolejte jí, až za den, dva. Rozhodně jí nebombardujte telefonáty a SMS, tím jí zaručeně odradíte.

Druhé rande

Pokud jste neztratil zájem a chcete jí znova vidět, zavolejte jí a navrhněte, jestli si rande nechce zopakovat. Jestli jste na ni udělal dobrý dojem, tak zaručeně bude souhlasit.