RYCHLÝ KONTAKT

Chcete se na něco zeptat?

 

Alena Krátošková

Tel.: 773 669 982

Volat nám můžete každý den od 08:00 - 20:00 hod. 

Mail.: info@RychleRande.com 

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY

Dotazy a přihlášení

lze provést i pomocí  tohoto

formuláře. Vždy, prosím,

uveďte Váš kontakt.
 


Pro přihlášení uveďte:  

Vaše jméno, příjmení, věk, město, 

požadovanou věkovou kategorii, 


a vždy telefonní číslo.
 

AKCE A NOVINKY

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 19740

Byla jsem na seznamovacím večeru Rychlé rande



Jak jsem se seznamovala.



Jmenuji se Jana a bylo mi 35 let. Jsem svobodná, sama a vyhovuje mi to. Né tak moji kamarádce Šárce, které bude 40 let a je rozvedená. Přestože má 2 děti, být bez chlapa je pro ní něco nemožného. Tak dostala „ geniální nápad“ a obě nás přihlásila na seznamovací večer, ještě k tomu do Tábora. Mně ho dala jako dárek k pětatřicetinám. Napřed jsem se vztekala, že určitě mě tam nedostane, ale to u Šárky nezabírá. Zaplatila za nás obě a mně předala Dárkový poukaz.
Datum byl stanoven na pátek od 19 hod.
Vše bylo v pohodě, než mi paní ze seznamky zavolala ve čtvrtek den předem a vše mi vysvětlovala, ještě mi dala i dobré rady, nazvala to – jak si zvýšit šanci na seznámení. Jo, rady byly dobré, to beru, věřím, že hodně lidem můžou pomoct. Sice mě paní uklidnila, že se nemám čeho bát, měla příjemný hlas, ale přesto jsem skoro celou noc nespala. Do noci jsem si vyzkoušela snad všechno oblečení, co mám ve skříních, nakonec jsem si vybrala šaty nad kolena. To podle Šárky, která si šaty brala také.

Nastal den D.
Hned z práce jsme jely se Šárkou do Tábora ke kosmetičce na večerní nalíčení, což jsme měly jako dárek k seznamovacímu večeru. Je pravda, že nám to oběma slušelo, paní byla šikovná. Ve tři čtvrtě na sedm jsme měly být všichni v salónku v hotelu. Před hotelem se mi rozklepala kolena a měla jsem takovou trému, že nebýt Šárky, tak uteču. Nenechala mě. Před salónkem, kde se seznamovací večer pořádal, jsme se potkaly ještě se 2 jinými děvčaty, ty mě uklidnily, že vlastně o nic nejde. Přivítala nás paní moderátorka a posadila nás ke stolečkům. Já jsem dostala stoleček, na kterém bylo číslo 11, Šárka měla 12. Než jsem se stačila vzpamatovat, salónek se zaplnil. Moderátorka nás přivítala, vysvětlila, jak to bude probíhat, že se budeme všichni seznamovat se 14 protějšky, ještě jsme si se Šárkou stačily říct, že čím víc, tím bude větší výběr a pak to začalo.
První , co si ke mně přisedl na mě vychrlil: „ Ahoj, jmenuji se Jirka, je mi 41 let a bydlím v rodinném domku s rodiči“. Ve 41letech s rodiči? No to to pěkně začíná. Druhý, sice s rodiči ve 37 nebydlel, za to kouřil jak továrna. Třetí, ten pro změnu téměř nemluvil, jak se styděl. Až čtvrtý, docela hezký, sympaťák, ten byl dobrý. Zakroužkovala jsem si ho v dotazníku, který jsme měli pro ty účely na stolech. Rozloučili jsme se a přišel další, ten neměl chybu, hezký, vyrýsovanou postavu z fitka, fakt jsem se divila, co ten dělá na seznamce. Byl inženýr, vysvětlil mi, že je pořád v práci a na seznamování se jinde nemá čas. Fajn kluk, taky jsem se mu líbila, domluvili jsme se, že se vzájemně zakroužkujeme. Těch 5 minut uteklo neskutečně rychle, vydržela bych si s ním povídat celý den. Další v pořadí byl sice finančně zajištěný podnikatel, ale byl rozvedený se 4 dětmi. To fakt ne. Ale pak přišel Pavel, ajťák, milý, hezký, sympatický kluk, vtipný, za těch 5 minut jsem se opravdu nasmála. Měla jsem vybráno, Pavla chci. Ještě přišli další kluci, někteří z nich byli taky fajn, ale ty jsem si zakroužkovala s tím, že bych je měla zatím za kamarády. Celkem jsem si vybrala 6 kluků, ale Pavel byl prostě jednička. Neviděla jsem ale, jestli si zakroužkoval mě, určitě ho budou chtít všechny holky. Když jsme si popovídali se všemi 14 kluky, moderátorka nám vysvětlila, jak nám o víkendu zavolá všem výsledky, abychom mohli všichni, kdo jsme se vzájemně zakroužkovali randit, potom jsme odevzdali dotazníky a papíry, na které jsme si psali poznámky jsme si odnášeli domů. Pak se s námi všemi pořadatelé rozloučili a mohli jsme odejít. Šárka na mě hned vychrlila, že si zakroužkovala 9 kluků a že musíme chvátat, protože nás můžou někteří kluci třeba někam pozvat. Měla jsem oči jen pro Pavla. Vyšli jsme ze salónku, a přifařili se k nám 3 kluci, jestli s nimi půjdeme do tanečního klubu si zatancovat. Bylo mi na nic, ohlédla jsem se a Pavel se bavil s jinýma holkama. Vyšli jsme z hotelu a zamířili ke klubu. Bydlíme se Šárkou v Pacově, tak to v Táboře moc neznáme. Když jsme dorazili, Šárka už se držela s jedním z těch tří za ruku. Ta neztrácí čas. Začali jsme tančit, neříkám, kluci byli v pohodě, ale já myslela na Pavla. V půl druhé jsme se rozloučili, kluci nás ještě doprovodili k autu a vyrazili jsme domů. Šárka celou cestu pusu nezavřela, líbilo se jí tam 9 kluků, tak byla nadšená. Mně se večer také líbil, to neříkám, ale já měla v hlavě prostě Pavla. Což když si mě nezakroužkoval? S tím jsem usnula. V sobotu v půl jedenácté mě probudila Šárka, volala, že už ví výsledky, vzájemně se zakroužkovala se 7 kluky, mezi nimi byli i ti z večera. To už jí i 2 stihli zavolat a domluvit si s ní na odpoledne rande. Já pořád nic. Až ve čtvrt na jednu paní zavolala. Ani jsem nedýchala, když mi diktovala jména a telefonní čísla kluků, se kterými jsem měla vzájemnou sympatii. Byl mezi nimi Pavel. Zavolal ve 13 hod., jestli neruší a pozval mě večer na rande.
Od té doby jsme spolu.
Jsem ráda, že mě tenkrát Šárka donutila jít.


To se stalo před 2 roky.
Tímto bychom chtěli organizátorům Rychlého rande v Táboře poděkovat a oznámit, že už máme termín svatby.

Vděčná klientka Jana S. Pacov